ESET Endpoint

ESET Endpoint

WIELOWARSTWOWA OCHRONA

ESET zapewnia wielowarstwową ochronę, łącząc w sobie wiele technologii, w tym m.in. uczenie maszynowe, rozbudowując je o wiedzę i doświadczenie światowej klasy ekspertów z branży bezpieczeństwa IT. W ten sposób zapewnia swoim klientom najwyższy poziom ochrony. Nasze technologie nieustannie się zmieniają, dostosowując się do wymagań rynku, zapewniając przy tym skuteczność ochrony, przy niemal niezmienionej wydajności chronionego urządzenia i prawidłowym odróżnianiu bezpiecznych plików od zagrożeń .

NIEZRÓWNANA WYDAJNOŚĆ

Największym wyzwaniem dla firmy jest znalezienie rozwiązania typu Endpoint Protection, które chroniąc stację roboczą, utrzyma jej wydajność na niemal niezmienionym poziomie. Produkty ESET wielokrotnie doceniono w testach niezależnych organizacji badawczych, właśnie z uwagi na niezauważalne działanie na chronionych urządzeniach.

WSPARCIE DLA RÓŻNYCH SYSTEMÓW OPERACYJNYCH

Produkty ESET przeznaczone do ochrony stacji roboczych obsługują popularne systemy operacyjne, w tym: Windows, Mac OS, Linux i Android. Wszystkie produkty firmy ESET mogą być w pełni zarządzane za pomocą konsoli do centralnej administracji.

ESET MARKĄ GLOBALNĄ

Rozwiązania ESET są obecne w ponad 200 krajach. Firma posiada 13 laboratoriów badawczo-rozwojowych, w tym jedno w Krakowie, oraz 22 biura rozlokowane na całym świecie. Globalna obecność ESET pomaga w skutecznym powstrzymywaniu złośliwego oprogramowania przed rozprzestrzenianiem się na całym świecie, a także w opracowywaniu technologii wykrywania nowych zagrożeń i podatności.