Warto wiedzieć...

 
Jesteśmy Głównym Dystry- butorem oprogramowania DGCS na Polskę północno-wschodnią. Posiadamy naj- większą wiedzę we wdra- żaniu i serwisowaniu tego oprogramowania na wschód od Wisły.
 Sprawdź nas !!!
 
Zatrudnienie informatyka na etat jest bardzo kosztowne! Godzina pracy serwisanta to średnio 100 zł!
CDSerwis proponuje stałe umowy serwisowe już od 50 zł. miesięcznie.
Umiesz kalkulować - przemyśl to!!!

 

Odległość przestała mieć znaczenie!!!

Dzięki współczesnej tech- nice nie ważne gdzie pro- wadzisz firmę. CDSerwis gwarantuje skuteczne wdrożenie i szkolenie na komputerze podłączonym do internetu w dowolnym miejscu w Polsce. Ograni- czamy w ten sposób nie- potrzebne koszty dojazdu.

 

CDSerwis to także zespół doświadczonych programis- tów. Tworzymy systemy po- wielarne jak również progra- my dedykowane - "skrojone" pod określonego klienta. 
 • Własne oprogramowanie


  N
  asza firma posiada zespół programistów tworzących oprogramowanie powielarne dla szerokiego grona odbiorców jak również systemy dedykowane "skrojone" na potrzeby indywidualnego użytkownika.   

 • dGCS

  Nasza firma posiada status Głównego Dystrybutora produktów dGCS. Dzięki temu jako jedyni w północno-wschodniej Polsce możemy oprócz sprzedaży detalicznej prowadzić również sprzedaż hurtową dla pozostałych dealerów z naszego regionu. Inną korzyścią jest możliwość bezpośredniego wpływania na działania grupy dGCS poprzez udział w spotkaniach Głównych Dystrybutorów z całej Polski.
  Od kilkunastu lat jesteśmy regionalnym liderem w sprzedaży i wdrażaniu produktów dGCS. Nasi pracownicy posiadają rozległą wiedzę zarówno techniczną jak i merytoryczną potwierdzoną zdobyciem wielu certyfikatów.

 • Ochrona danych - antywirus, antyspyware, antyspam, firewall

  Kradzieże firmowych danych stały się codziennością. Utrata danych na skutek infekcji komputera również. Pomożemy ci uniknąć sytuacji. Zastosowanie oferowanego przez CDSerwis oprogramowania zapewni bezpieczeństwo i ochronę Twojego komputera.

 • Inne oprogramowanie do obsługi firm

  Prowadzimy sprzedaż oprogramowania (programy biurowe, systemy operacyjne, programy graficzne, archiwizacja i backup, bazy danych, oprogramowanie cad, zarządzanie przedsiębiorstwem, oprogramowanie narzędziowe, itp.)

   

 • KT-Konwerter

  KT KONWERTER KSIĘGOWY

  KT Konwerter Księgowy to aplikacja dla księgowych i biur rachunkowych która pozwala na przekształcenie plików z danymi faktur przesyłanymi przez klientów biura do formatu akceptowanego przez używane oprogramowanie księgowe.