Warto wiedzieć...

 
Jesteśmy Głównym Dystry- butorem oprogramowania DGCS na Polskę północno-wschodnią. Posiadamy naj- większą wiedzę we wdra- żaniu i serwisowaniu tego oprogramowania na wschód od Wisły.
 Sprawdź nas !!!
 
Zatrudnienie informatyka na etat jest bardzo kosztowne! Godzina pracy serwisanta to średnio 100 zł!
CDSerwis proponuje stałe umowy serwisowe już od 50 zł. miesięcznie.
Umiesz kalkulować - przemyśl to!!!

 

Odległość przestała mieć znaczenie!!!

Dzięki współczesnej tech- nice nie ważne gdzie pro- wadzisz firmę. CDSerwis gwarantuje skuteczne wdrożenie i szkolenie na komputerze podłączonym do internetu w dowolnym miejscu w Polsce. Ograni- czamy w ten sposób nie- potrzebne koszty dojazdu.

 

CDSerwis to także zespół doświadczonych programis- tów. Tworzymy systemy po- wielarne jak również progra- my dedykowane - "skrojone" pod określonego klienta. 

CDSerwis Partnerem Roku

Miło nam poinformować, iż na dorocznym spotkaniu Głównych Dystrybutorów oprogramowania DGCS z całej Polski nasza firma została uhonorowana nagrodą Partner Roku w kategorii Najwyższa jakość obsługi dla firmy

Cieszymy się, że została doceniona nasza wiedza, fachowość i wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu produktów. Konsekwentne dążenie do celu jakim jest kompleksowa obsługa klienta zawierająca analizę potrzeb, dostarczenie sprzętu i oprogramowania, wdrożenie rozwiązania (instalacje, konfiguracje, szkolenia) i opieka powdrożeniowa, zyskało uznanie nie tylko w oczach współpracujących z nami firm, ale także Producenta systemów.  

Jako jedyny Dystrybutor DGCS w Polsce wykonujemy zaawansowane modyfikacje standardowych programów, tworzymy dodatkowe funkcjonalności, integratory do innych systemów oraz   skomplikowane raporty i wzorce dokumentów.

Dziękujemy za wyróżnienie, które stanie się dla nas motywacją do jeszcze lepszej obsługi klientów.